Heat maps

Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit doluPrávě vysíláme:

Z lásky

Následuje:

Teleshopping

starNovinky

Vyhledávací formulář


Téma měsíce

Český megafilm nabídne během tří měsíců, počínaje 9. březnem, každý čtvrtek od 20:00 hod., celkem dvanáct filmů. Jejich společným jmenovatelem jsou vysoká návštěvnost a divácký úspěch. Nejdříve budou nasazeny osvědčené filmy z přelomu tisíciletí a devadesátých let. Divák se následně bude postupně vracet až do let padesátých. Filmové legendy pak od 5. března obsadí každý nedělní večer, vždy ve 20.00 hod., a to až do 25. června. Diváci budou moci zhlédnout celkem sedmnáct filmů, které se v minulosti proslavily především díky hercům v hlavních rolích.

„Máme-li zahraniční megafilmy, kultovní filmy, legendární filmy, trháky a podobně téměř na každém televizním kanálu, proč by neměly dostat nový kabát i úspěšné české filmy z minulosti? Na rozdíl od těch zahraničních je bude moci divák zhlédnout v ucelené řadě a učinit si obrázek o tom, jak se proměňuje vkus širokého publika,“ podotýká Jan Jurka, programový ředitel CS filmu.

V rámci série Český megafilm odehraje CS film následující snímky: Slunce, seno, erotika, Duše jako kaviár, Černí baroni, Tankový prapor, Vážení přátelé, ano, Faunovo velmi pozdní odpoledne, Sokolovo, Nebeští jezdci, Dovolená s Andělem, Anděl na horách, Akce B a Pyšná princezna.

Série Filmové legendy zahrnuje tyto filmy: Svatby pana Voka, Pan Vok odchází, Konec starých časů, Nejistá sezóna, Kladivo na čarodějnice, Jak napálit advokáta, Já už budu hodný, dědečku!, Čarodějův učeň, Dým bramborové natě, Causa králík, Tichá bolest, Jára Cimrman ležící, spící, Dobří holubi se vracejí, Ostře sledované vlaky, Hop – a je tu lidoop, Smích se lepí na paty, Petrolejové lampy.

 

Český megafilm v březnu

 

Filmové legendy v březnu

 

Když byla komedie králem

V sobotu 18. 3. hrajeme na CS filmu pouze komedie!

12:00 Čekání na Patrika
14:00 Dobrý voják Švejk
16:00 Já nejsem já
18:00 Nebe a dudy
20:00 Film na přání (Půl domu bez ženicha, Čert nespí, Přednosta stanice)
21:35 Filmové noviny magazín
22:00 Tři nevinní

 

Filmová křížovka DVD Arény

Pro příznivce soutěžení jsme připravili na závěr každého dílu DVD Arény jednoduchou filmovou křížovku. Stačí jen pozorně sledovat názvy filmů, na které vás dopředu upozorníme a potom správně odpovědět na křížovkářskou otázku.

Své odpovědi nám můžete zasílat formou sms na telefonní číslo 608 606 683. Ze správných odpovědí  vylosujeme vždy jednoho výherce, který od nás obdrží „Speciální kolekci DVD Arény“. Ta bude obsahovat celkem 8DVD s filmy a jedním kompletním televizním seriálem.

Jméno výherce bude zveřejněno vždy v úvodu následující DVD Arény a také na webových stránkách CS Filmu.

Přejeme vám hodně štěstí při soutěžení.

Týden Správná odpověď Výherce
1 FOK Ladislav Lerch, Mšené Lázně
2 cena Emilie Jechová, Hradec Králové
3 agent Simona Neuslová, Ořech
4 kurýr Antonie Vyskočilová, Brno
5 gangster Kristýna Novosadová, Stará Obora
6 sen Liběna Burkotová, Hlučín
7 zombie Antonín Martínek, Praha 9