Heat maps

Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit doluPrávě vysíláme:

Anděl na horách

Následuje:

Kinotipy

starNovinky

Vyhledávací formulář


Tania ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

A hoᥙsehold coach can support motheг and father in aligning their personal objectives աith their values and priorities. Mү page serwis it z Poznania

Sobota, 24 Červen 2017

Tom

Dozvěděl jsem se, že existuje v přijatelné kvalitě film Tchán Kondelík a zeť Vejvara z roku 1929 (zřejmě dějově i postavami souvisí s pozdější úspěšnou komedií Otec Kondelík a ženich Vejvara- r 1937). Budete usilovat o získání tohoto filmu ?

Pátek, 23 Červen 2017

CSFILM: Odpovědi na dotazy diváků
www.csfilm.cz

Dobrý den,

dotaz paní Veroniky byl smazán omylem, za což se všem velice omlouváme. Jistě jste si všimli, že dotazy nemažeme. Němé filmy, které budeme v budoucnu nově uvádět, zveřejníme co nejdříve.

S pozdravem Tým CSfilm

Neděle, 18 Červen 2017

Vlasta Nováčkovská

Přeji krásný den, chtěla jsem jen jednu výtku, četla jsem zde dotaz od p. Veroniky ohledně němých filmů, zprávu jste po pár dnech smazali, aniž jste odpověděli. A ten japonský nesmysl tam nechali. Já mám také ráda němé filmy, proto mě zajímalo co pí. nebo sl. Veronice odpovíte?. A nečekala bych že její dotaz smažete. Ptám se tedy, já, jestli prozradíte, jaké nové němé filmy chcete zakoupit? a pak si přesně nepamatuji ten dotaz o němý film Starý hřích 1929, který má být prý ozvučen, a dotočeny zvukové scény. Snad jsem si to dobře zapamatovala. Možná, že došlo ke smazání dotazu nedopatřením, v tom případě se omlouvám. Vlasta

Neděle, 18 Červen 2017

Šoch ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Dobrý den! Je zvláštní, že píšete že neúplné či jinak postižené snímky uvádět nebudete. Jak je tedy možné ,že uvádíte film "To byl český muzikant" s odstřiženým hudebním úvodem i koncem. Upozorňoval jsem vás nato již před více jak 2 roky, slibovali jste nápravu i odpověď od NFA, ale dodnes se nikdo ani nevyjádřil, natož aby byla uvedena kompletní kopie, kterou před časem vysílala ČT. S pozdravem Šoch.

Neděle, 18 Červen 2017

CSFILM: Odpovědi na dotazy diváků
www.csfilm.cz

Dobrý den,

z vámi uvedených snímků uvedeme na podzim Výkřik do sibiřské noci. O ostatní žádáme u NFA. Neúplné, či jinak postižené snímky zatím uvádět nebudeme.

S pozdravem Tým CSfilm

Pondělí, 12 Červen 2017

Vlasta Nováčkovská

Zdravím všechny na Cs filmu, a chválím, je za to že se snaží vysílat zapomenuté filmy z 30. let. Měla bych však dotaz, zda budete chtít odvysílat těchto pár filmů z 30. let, které ještě čekají na svou tv. premiéru. Matčina zpověď (1937), Mizející svět (1932), Osudná chvíle (1935),Třetí rota (1931), Výkřik do sibiřské noci (1935). A pak mám velkou prosbu, uvažujete, že odvysíláte někdy v nějakém cyklu??, i filmy které třeba nejsou úplné či jinak postižené. Napč. film Koho jsem včera líbal? (1935), je prý technicky dobrý, ale chybí některé scény, ale i tak by se našlo určitě dost lidí, kteří by chtěli vidět to co se zachovalo?. Děkuji, a přeji krásné léto, všem na Cs filmu.

Pátek, 09 Červen 2017

CSFILM: Odpovědi na dotazy diváků
www.csfilm.cz

Dobrý den,

o film Panenka zažádáme znovu u NFA a zkusíme ho získat již na druhé pololetí tohoto roku. Informaci o vadné kopii jsme od NFA dostali na podzim 2016...

S pozdravem Tým CSfilm

Pátek, 09 Červen 2017

Zdena

Co se týče filmu Panenka 1938, nerozumím jedné věci, film vyšel na DVD v lednu, ale k vysílání v tv. není možné? Děkuji.

Čtvrtek, 08 Červen 2017

CSFILM: Odpovědi na dotazy diváků
www.csfilm.cz

Dobrý den,

jak jsme již uváděli: kopie filmu Panenka zatím není ve vysílacím stavu. Kdy bude, to nevíme. Jinak NFA nám pravidelně přepisuje filmy a my pravidelně každé pololetí vysíláme několik filmů, které jsme ještě nevysílali.

S pozdravem Tým CSfilm

Čtvrtek, 08 Červen 2017

Šoch ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Dobrý den, již více jak 2 roku slibujete uvést film "Panenka" a další dosut nevysílané tituly. To je NFA tak neschopný, že je stále nemáte k dispozici? Dík za jakoukoliv odpověď, Šoch.

Čtvrtek, 08 Červen 2017

Matej

Podľa mailu z UPC Slovensko od 1/6/2017 v ponuke Komplet aj s Horor Filmom. Dockali sme sa po 12 rokoch. :)

Pondělí, 29 Květen 2017

CSFILM: Omluva divákům
www.csfilm.cz

Dobrý den,

přijměte prosím naši omluvu týkající se lišty z upoutávky ve vysílaném sobotním filmu. Chyba, jež má příčinu v selhání příslušného technického pracovníka, vznikla na externím odbavovacím pracovišti. Celá záležitost  byla s jeho vedením  projednána dnes dopoledne a věříme, že přijatá opatření včetně sankcí takovýmto chybám do budoucna zabrání. Ještě jednou se omlouváme.

S pozdravem  Tým CSfilm

Pondělí, 22 Květen 2017

Petr

Doporučuji CS-filmu vysílat trvalou informační lištu "Následuje", aspoň by si nespokojení abonenti (= PŘEDPLATITELÉ, pokud by na CS-filmu nevěděli, co to je) nemohli stěžovat, že je upoutávka vytrhuje z prožitku sledovaného filmu. Pro diváka Huga : CS-film je po technické stránce jednoznačně stanicí s nejhorší kvalitou obrazu a nemá už dále kam klesnout. Nová grafika s upoutávkou "následuje" je totéž, jako chtít udělat z Trabanta Mercedesa použitím metalízy na karosérii.

Neděle, 21 Květen 2017

Hugo

Po technické a kvalitní stránce začíná CSfilm upadat.

Neděle, 21 Květen 2017

Jura

Jen by mne zajímalo, jak a zda se vůbec někdo z CSFilmu vyjádří k té šílené upoutávce na Ferdiše a znehodnocení vysílaného filmu..

Neděle, 21 Květen 2017

Ferdyš Pištora

Děkuji za půlhodinovou upoutávku...už jsem obrácenej

Sobota, 20 Květen 2017

malymichal ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Děkuji vám za celovečerní upoutávku na film Obráceni Ferdyše Pištory. Do konce života si budu pamatovat, že v neděli ve 22:05 budete dávat tento film. A jinak souhlasím s ostatními - nechlastejte na pracovišti!

Sobota, 20 Květen 2017

Hugo

Tak si tu fajn krimču strčte i s tím Pištorou...do někam

Sobota, 20 Květen 2017

Martin

Tu upoutávku tam plánujete nechat celý film?

Sobota, 20 Květen 2017

Name *
E-mail
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

 

Display Num Strana 1 z 30
Powered by Phoca Guestbook