Heat maps

Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit doluPrávě vysíláme:

Anděl na horách

Následuje:

Kinotipy

starNovinky

Vyhledávací formulář


Slunce, seno, erotika

Kategorie České filmy
Rok: 1991
Délka: 103 minut
Režie: Zdeněk Troška
Námět Petr Markov, Zdeněk Troška
Scénář Petr Markov, Zdeněk Troška
Hudba Karel Vágner
Kamera Josef Hanuš
Obsazení Helena Růžičková (Škopková), Stanislav Tříska (Škopek), Vlastimila Vlková (Cecilka), Luděk Kopřiva (farář Otík), Marie Pilátová (Konopníková), Václav Troška (Konopník), Valerie Kaplanová (babička), Broněk Černý (Venca), Veronika Kánská (Blažena), Jaroslava Kretschmerová (Evík), Petra Pyšová (Miluna), Oldřich Kaiser (Vincenzo), Martin Dejdar (Bernardo), Marie Švecová (Keliška),.
 
Popis:

Ve třetím pokračování bláznivých letních komedií se podíváme nejen do známé jihočeské vísky Hoštice, ale s jejími svéráznými obyvateli také do Itálie. Tam se totiž vypravili na pozvání družebního italského zemědělského družstva, jehož zaměstnanci se na oplátku chystají do Hoštic. Zatímco v první části filmu se můžete bavit neochotou přizpůsobit se místním poměrům či nezdařenému únosu naplánovaném zhrzenou Milenou a Evíkem, ve druhé části se rozjíždí ztřeštěná snaha zvelebit zanedbanou vesnici a "přiblížit" ji světu, čehož se má dosáhnout především zbudováním nudistické pláže...

Třetí bláznivá komedie z Hoštic a z dovolené v Itálii byla do kin nasazována se sloganem ,,Erotické bujení podporuje dojení". Společnost Nationalfilm se rozhodla pro v té době neobvyklé distribuční podmínky, které většina provozovatelů kin ještě nepodporovala, a tak trvalo nezvykle dlouho, než byli dychtiví diváci plně uspokojeni. Seriál Troškových komedií se stal nepřehlédnutelnou stálicí na žebříčcích úspěšnosti ve videopůjčovnách. Jako domácí lidová zábava nemá zatím konkurenci.
Hlasujte:
 
9.59/10 ( 41 Hlasů )
Zobrazení: 1893
.