Heat maps

Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit doluPrávě vysíláme:

Anděl na horách

Následuje:

Kinotipy

starNovinky

Vyhledávací formulář


Novinka týdne

Oznámení o změně vysílacích pozic televizních stanic CS Film, Horor film a CS Mini na satelitu Astra

Československá filmová společnost sděluje, že v týdnu 17. až 23. května dojde ke změně vysílacích parametrů jejích televizních stanic CS Film, CS Mini a Horor film na satelitu Astra 3B. Všechny budou nově šířeny v MPEG-4/SD na tp. 3,212 a to následovně: frekvence: 11,934 MHz, polarizace: vertikální, standard: DVB-S2 / 8PSK, pilot: ON, FEC: ¾, přenosová rychlost: 27.500 kSps. Distribuce všech stanic na původní frekvenci 11.797 MHz bude ukončena 23. 5. 2016.

Ti zákazníci satelitní platformy Skylink, kteří využívají některý z certifikovaných set top boxů Skylink READY s funkcí Fast Scan se nemusejí o přeladění starat - automaticky se jim načte nová konfigurace s novou frekvencí. Všechny ostatní, kdo přijímají signál našich stanic prostřednictvím služby Skylink i přímo ze satelitu Astra, pak prosíme, aby si v období 17. 5. až 23. 5. 2016 své přijímače přeladili.

Provozovatel satelitu Astra 3B současně upozorňuje, že s ohledem na formát MPEG-4 je potřeba pro příjem signálu používat HD přijímače.

Děkujeme za pochopení

Československá filmová společnost